Kablolama Ve Altyapı


Optimum Çözümler Sunma Konusunda Çok Iyiyiz.


İletişim

Keşfetmek İçin Kaydır

 

Güçlü Altyapı ve Kablolama


Kablolama ile ilgili hususlarınız ele alındığında, ölçeklenebilir ve güvenli bir Yerel Alan Ağı kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz yetenekli uzmanlara sahibiz.

Kablo Altyapıları


Farklı hizmet ve talep beklentileri doğrultusunda ihtiyacınız olanı en doğru şekilde belirlemek ve ilerde oluşabilecek teknik aksaklıkların en baştan tespit edilip uygun malzemeler ile istediğiniz sistemi sizlere sunmak için kablo altyapıları kurulum hizmetlerimiz mevcut bulunmaktadır.


Zayıf Akım
Yüksek Gerilim
Düşük Gerilim
Fiber optik veri aktarımı

Elektrik Altyapı ve Kurulum İşlemleri


Olası elektrik kesintilerine karşı süreklilik sağlayabilen , yedekli , planlı , güçlü ve elektrik şirketleri tarafından arıza ve bakım çalışması veya benzeri durumlarda kesintisiz bir elektrik hizmeti alabilmeniz için sizlere uygun ve birbirinden farklı ve alternatif seçenekleri bulunan oldukça iyi tasarlanmış elektrik altyapı ve kurulum hizmetlerimiz mevcut bulunmaktadır .


Yüksek Gerilim
Düşük Gerilim
Elektirik Panaoları
Kablolama

Telefon santrali ve Alt yapı sistemleri


Telekomünikasyon sistemlerinin en temel önceliği işlevsellik olan telefon santrali ve alt yapı sistemlerimiz internet sağlayıcılarının desteğiyle istediğiniz özellikleri karşılayabilecek uygun maliyet koşullarında ve ihtiyacınıza yönelik farklı ürün çeşitliliği ile sizlerin hizmetine sunmaktayız .


Dijital Altyapı
Analog Altyapı
IP Santral
Voip Santral

Akıllı Bina Otomasyon, Kablolama Altyapıları ve Zayıf Akım Sistemleri


Yaşam alanlarınızı en konforlu hale getirmek amacıyla sizlerin hizmetine sunduğumuz , son teknolojinin beraberinde getirdiği hıza sahip , pratik ve yüksek donanımlı akıllı bina otomasyon sistemlerimiz ve içerisinde çevre dostu zayıf akım sistemlerimizin bulunduğu , ayrıca uygun koşullarda profesyonel ekiplerimizle güvenli bir kablolama altyapı hizmetlerimiz mevcut bulunmaktadır .


Görüntüleme sistemleri
Kapı otomat sistemleri
Geçiş kontrol sistemleri
Akıllı Elektirik Kontrolü

Uydu ve Televizyon sistemleri


Uydu ve televizyon sistemleri hastaneler, evler , iş yerleri , toplu konutlar , oteller , kamu kurumları ve toplu yaşamın sağlandığı birçok alanda kullanılmakta olup bu sistem aracılığı ile görsel ve işitsel içeriği daha da gelişmiş bir kaliteyle sizlerin hizmetine sunmaktayız .


İleri Teknoloji
Görüntü Aktarımı
Üst Düzey Ses
Kaliteli İşcilik

Spor tesisleri altyapı ve elektronik sistemleri


Spor tesislerinde ve benzer alanlarda kullanılmak üzere gereken altyapı desteğinizi sağlamak adına güvenilir bir ortamda son derece başarılı ekiplerimizle hızlı bir şekilde altyapı ve elektronik sistemlerin kurulumunu ve destek hizmetlerini sağlamaktayız .


Skor Ve Reklam Boardları
İnternet Sistemleri
Seslendirme Sistemleri
Elektirik Altyapısı
Süreç Nasıl İşler

İhtiyaçlarınızı ve uzun vadeli iş hedeflerinizi hedefleyen stratejik bir BT yol haritası oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz, böylece her zaman elinizin altında bir teknoloji danışmanınız olacak.


Proje için keşif çalışmlarının yapılması

Projeye uygun marka ve ürün seçimin yapılması

Araştırma sonucunda sunulan teklif

Projeye uygun ekiplerin seçilmesi ve başlanması

İsterseniz ofisimizi ziyaret edin


Cevizlidere Mah. 1204 Cad. 7/14 Lale apt. Çankaya / ANKARA

+90 312 472 31 86

+90 555 962 99 75

Sorularınız için info@skyproje.com.tr
Çevrimiçi konuşalım Whatsapp: Sky Proje Whatsapp
PAZARTESİ 9-18
SALI 9-15
ÇARŞAMBA 9-18
PERŞEMBE 9-18
CUMA 9-18